2010 m. rugsėjo 28 d., antradienis

Rutina

Ahh, kodėl negalim gyvent be išbandymų? Bent jau tokių, kurie tikrai nėra malonūs. Niekada niekada niekada nesiskųsk gyvenimu! Užtenka bent vieną kart prakeikt savo esamą padėtį, nors viskas ištiesų gerai, o tu tiesiog nori dar daugiau, ir kažkas iš aukščiau pamokys tave. Ir dažniausiai jis puola tave per mylimuosius. Tada vėl pradedi suprasti, kad viskas buvo gerai, problema esi tik tu pats su savo kvailom užgaidom. Ir supranti, kad tau tereikia visai nedaug, kad vėl pajustum laimę. 
Taigi mano, visos mano šeimos vakarinė rutina pastaruoju metu ne kokios laidos ar filmo žiūrėjimas. Viskas pasikeitė. Dabar kiekvieną vakarą praleidžiu veterinaro kabinete maždaug dvi valandas stovėdama ir glostydama šunį. Nebėra pykčių dėl to, kieno eilė dabar vesti šunį, nes jis tiesiog niekur nenori eiti. Nebėra pykčio, kad jis stovi prie stalo prašydamas maisto. Ir aš žinau, kad aš atiduočiau viską viską, visą savo gyvenimą paaukočiau, kad tik ji vėl pradėtų visą tai daryti.
Bent jau šiandien atrodo, kad padėtis taisosi ir stebuklai vyksta!


Niekas geriau nemalšina nervų kaip kakava ir maistas.

Tik aš sugebu susižalot lygioj vietoj :D

Radau apyrankę, kurią tėtis parvežė iš Tailando. Sakė, jei ją visad turėsi su savimi, tave lydės sėkmė. Anksčiau neapvildavo. Tikiuos ir šįkart neapvils.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą